Кіберлабораторія для ЗСУ від ЄС

ЄС профінансував і поставив Збройним Силам України обладнання для кіберлабораторії, програмне забезпечення безпеки та апаратне забезпечення в рамках своєї поточної підтримки Україні в рамках Європейського фонду миру. Кіберлабораторію відкрили в п'ятницю в Києві.

Завдяки цій підтримці Україна може нарощувати та розвивати потенціал кіберзахисту своїх збройних сил для виявлення вторгнень в інформаційні системи, боротьби з кібератаками та зміцнення їхньої загальної спроможності у сфері кібербезпеки.

Ця кіберлабораторія забезпечить навчальне середовище для перевірки та зміцнення практичних навичок військових професіоналів із кіберзахисту за допомогою реалістичних віртуальних сценаріїв і симуляцій у реальному часі, які допомагають швидше та ефективніше виявляти, контролювати та захищати від майбутніх кібератак.

15 грудня 2021 року ЄС прийняв захід допомоги в рамках Європейського фонду миру для підтримки Збройних сил України на 31 мільйон євро, в тому числі на кіберзахист. Допомога у сфері кіберзахисту підтримуватиме Командування зв’язку та кібербезпеки України шляхом надання кіберлабораторії та забезпечення програмного та апаратного забезпечення безпеки.

Кіберлабораторія – це середовище для тренувань і досліджень, що складається з кількох віртуальних і фізичних компонентів. Його можна використовувати для представлення реалістичних сценаріїв навчання для вдосконалення практичних навичок військових фахівців з кіберзахисту. Технологія кіберлабораторії дозволяє користувачеві створювати реалістичне віртуальне середовище, яке вимагає від слухачів відповіді на симуляції кібератак і захисту в режимі реального часу.

У змодельованій мережі офіційні особи Збройних Сил України можуть навчитися справлятися з високим рівнем стресу, виявляючи та досліджуючи вразливі місця в різних мережевих системах. Кіберлабораторія та покращений мережевий захист допомагають українським військовим розвивати навички ідентифікації, моніторингу та протидії кібератакам.

Про Європейський фонд миру

European Peace Facility – це позабюджетний інструмент, спрямований на посилення спроможності Союзу запобігати конфліктам, розбудовувати мир і зміцнювати міжнародну безпеку, сприяючи діяльності з розбудови потенціалу для військових, а також забезпечуючи навчання, обладнання та інфраструктуру для цілей безпеки. в рамках Спільної зовнішньої політики та політики безпеки (CFSP).

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?